WITAMY W MEGAOKLEJANIE

Kim jesteśmy?

MegaOklejanie.pl działa na rynku już prawie dwanaście lat i od samego początku mieliśmy jeden cel: być ekspertami w zakresie oklejania.

 

To dlatego już od pierwszych miesięcy istnienia firmy byliśmy zorientowani na permanentne doskonalenie naszych umiejętności, uzyskiwanie certyfikatów, udział w wydarzeniach branżowych i konkursach. Certyfikacja 3M Endoresd , partnerstwo Instalatorskie Xpel oraz Platinum Wrapping Film (PWF) są formalnym potwierdzeniem naszych kwalifikacji będących uwieńczeniem dużego doświadczenia w oklejaniu pojazdów. Jesteśmy firmą specjalizującą się stricte w oklejaniu samochodów. Jedna agencja – kompleksowa usługa w zakresie oklejania pojazdów od projektu oklejenia, aż po realizację – aplikację folii na samochód.

UZALEŻNIENI OD RAKLOWANIA

Specjaliści od folii

Jako zaufani doradcy wspieramy naszych klientów w ich rozwoju. Rozwijamy marki, sugerujemy rozwiązania, które wyróżnią firmę z natłoku reklam. Stawiamy na różnorodność. Stale poszukujemy nowych rozwiązań dla naszych klientów, dzięki czemu możemy tworzyć „rzeczy” wyprzedzające ich oczekiwania.

 

Dlaczego my?

Profesjonalna aplikacja
Certyfikowani i utytułowani aplikatorzy
Wysokiej jakości folie
Dedykowana chemia i narzędzia

 

Wielu naszych klientów polecało nasze usługi innym, przez co kolejne lata były czasem dynamicznego rozwoju. Stworzyliśmy własne biuro projektowe, profesjonalne i nowoczesne zaplecze produkcyjne i post produkcyjne oraz kilkustanowiskową, klimatyzowaną pracownię o powierzchni 120 m2. Postawiliśmy przed sobą wysoką poprzeczkę, dzięki czemu zostaliśmy docenieni przez firmy i instytucje wymagające naprawdę najwyższej jakości. Nasza firma została wybrana do realizacji zleceń w zakresie oklejania dla takich instytucji jak Urząd Miasta Warszawa, Rządowa Agencja Rezerw Materiałowych, czy Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych. Nasza firma może także pochwalić się trudną, skomplikowaną logistycznie operacją całkowitego rebrandingu dla marki Polski Bus w realizacji tej największym wyzwaniem było oklejenie liczebnej floty Polskiego Busa w drakońskim deadlinie, o czym można przeczytać więcej tu: [link]. Lubimy trudne wyzwania, bo to one są dla nas najcenniejszym doświadczeniem. O innych naszych sukcesach jak np. skomplikowane oklejanie ogromnej repliki piłki Adidas na Euro 2012 na Rondzie de Gaulle’a w Warszawie możecie poczytać w naszej sekcji blog
[link]

Postac2 1

MÓWIĄ O NAS

Poznaj opinie klientów

Plansza Informacyjna PFR Poziom  800x50