Oklejanie cystern – Warszawa

Nasza ekipa specjalizuje się również w oklejaniu cystern i samochodów ciężarowych. Estetycznie wykonana okleina stanowi skuteczny sposób reklamy produktu. Jej wygląd znacząco wpływa na odbiór marki przez klienta, dlatego warto zainwestować w doświadczoną ekipę posługującą się sprawdzonymi materiałami.

Od wielu lat prowadzimy w Warszawie pracownię oklejania pojazdów. Pozostajemy na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Porównując je ze sobą, proponujemy klientom tylko najkorzystniejsze, najtrwalsze rozwiązania. Druk wykonujemy w technologii HP Latex, która nie tylko skraca czas realizacji projektu, ale również pozwala wydobyć świeżość i wyrazistość użytych barw.

Oklejanie naczep w Warszawie

Oklejanie naczep stanowi ważny element identyfikacji wizualnej marki. Warto zadbać o estetykę i wytrzymałość grafiki. Nasze wydruki są wyraziste i nie zatracają oryginalnych kolorów. Dzięki wysokiej jakości foliom reklama jest trwała i nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych. Jest również odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne.

Pracujemy zarówno na gotowych, dostarczanych nam przez klienta projektach graficznych, jak i wdrażamy w życie własne idee. Jeśli więc nie masz konkretnego pomysłu na grafikę, chętnie Ci pomożemy! Nasz zespół wykwalifikowanych grafików na podstawie informacji o Twojej działalności i ewentualnych wytycznych zaproponuje Ci autorski projekt okleiny.

Zajmujemy się również oklejaniem motocykli, autokarów i innych pojazdów. Proponujemy kompleksowe usługi – od projektu aż po realizację. Zapraszamy!

Zobacz nasze realizacje: