czy warto znakować samochody firmowe?

Oklejanie flot samochodowych

Podołamy najtrudniejszym logistycznie realizacjom oklejania flot samochodowych! Specjalizujemy się w oklejaniu reklamowym flot firmowych.

Oznakowana duża ilość pojazdów, często też nazywana brandingiem floty, to nie tylko nośnik reklamy, ale też podstawowy zabieg wizerunkowy umacniający markę oraz zwiększający jej rozpoznawalność.

Metod reklamy jest bardzo wiele, jednak nie wszystkie są skuteczne czy opłacalne. Tworzone z użyciem specjalnej folii, reklamy na samochodach to łatwa, niedroga i zaskakująco efektywna metoda promocji firmy.

Zobacz, jak ten potencjał wykorzystuje branża car wrappingowa.

Zapytajowycene
Group 88 2
Group 88 2 552x236
LOGOFIRM1
LOGOFIRM2
LOGOFIRM3

CZY WARTO ZNAKOWAĆ firmowe auta?

Jakie są korzyści z oklejania flot samochodowych w Warszawie?

Profesjonalne oklejanie flot samochodowych pozwala na skuteczne budowanie i umacnianie wizerunku marki w powszechnej świadomości odbiorców. Dzięki temu, gdy będą oni potrzebowali konkretnych usług, częściej skontaktują się z Twoją firmą. Spójny wygląd pojazdów świadczy także o wysokiej jakości usług przedsiębiorstwa i wpływa na postrzeganie go jako kierującego się profesjonalizmem. Jakie jeszcze zalety posiada to rozwiązanie?

F1

ogromny zasięg

Tam gdzie podróżujesz, tam gdzie parkujesz – Twoja mobilna reklama pojawia się właśnie w tych miejscach, gdzie są Twoi potencjalni klienci.

F2

całodobowa ekspozycja

Reklama na karoserii samochodu działa przez 24 godziny na dobę, nie tylko w ruchu ulicznym, ale również podczas postoju.

F3

niski koszt

Reklama na samochodzie to pojedynczy wydatek, z którego korzyści czerpiesz tak długo, jak chcesz. Jednorazowa inwestycja!

F4

zwrot inwestycji

Stosowane przez nas wysokiej jakości folie chronią lakier przed zarysowaniami i innego typu uszkodzeniami mechanicznymi. Po ściągnięciu folii karoseria jest w nienagannym stanie.

F5

prestiż firmy

Oklejanie floty to reklama o ogromnym zasięgu, lecz także ważny element ekspozycji wizerunku Twojej firmy. Estetyczne i spójne oklejenie wszystkich pojazdów floty wpływa na odbiór marki jako profesjonalnej i dbającej o wysoką jakość usług.

F6

elastyczność

Okleina na samochodzie powstaje według Twoich wytycznych. Gdy zapragniesz czegoś nowego, możesz zdjąć folię z samochodu i zastąpić ją nową.

Button6

Wrappingowe wyzwanie

Wyzwania w oklejaniu flot samochodowych

Dlaczego jesteśmy najlepsi w oklejaniu flot? To wynika z dużego doświadczenia i odpowiedniego podejścia do danej realizacji. Wykonujemy nie tylko oklejanie pojedynczych pojazdów, ale także skomplikowane zlecenia obejmujące całe floty autokarowe.

Litery na samochód

Wykonujemy też efektowne samoprzylepne litery na samochód. Są one zrobione z wysokiej jakości folii, która nie blaknie i nie pęka przez długi czas, a podczas naklejania nie mnie się i nie tworzy nieestetycznych „bąbli”. Bardzo łatwo można je umieścić na karoserii lub szybie auta. Są dostępne w wielu kolorach, dzięki czemu możemy z nich wykonać oryginalne, przyciągające wzrok napisy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług klientów z Warszawy i okolic.

Rebranding floty

Rebranding flot w trakcie eksploatacji, kiedy każdy przestój pojazdu przynosi realne straty przedsiębiorstwu, wymaga bardzo skrupulatnego potraktowania pod kątem organizacyjnym. Często potrzeba dokonać przeklejenia logotypu lub barw na samochodach firmowych w bardzo krótkim czasie i trudnej logistyce, a to wymaga dużej elastyczności firmy oklejającej. Liczy się świetna koordynacja procesów w zakresie produkcji i postprodukcji, a także pozornie bagatelna sprawa, jaką jest odpowiednie składowanie i wydawanie instalatorom folii do oklejenia. Jest to niezwykle ważne – bardzo często właśnie przemyślane działania ułatwiające pracę aplikatorom folii są kluczem do sukcesu. Wszystko po to, by móc spełnić wymagania nie tylko klienta docelowego, ale także osób pośredniczących w realizacji usługi oklejenia salonów samochodowych lub agencji marketingowych.

Właśnie po to, aby odpowiednio zadbać o wszystkie szczegóły procesu, potrzebny jest doświadczony zespół oklejający. Do wykonania takiej usługi muszą być spełnione jasno określone warunki zewnętrzne, takie jak odpowiednia temperatura i czas potrzebny na prawidłowe przyklejenie się folii po aplikacji – więcej o logistyce oklejania pojazdów możesz przeczytać na blogu!

Jeśli szukasz firmy, która utrzymując najwyższy standard jakości oklejania, wykona realizację dużej ilości pojazdów bardzo sprawnie, to świetnie trafiłeś! Megaoklejanie to bardzo doświadczony zespół w tego typu realizacjach. Przykładów wykazania się determinacją i zaangażowaniem w oklejaniu skomplikowanych logistycznie zleceń można by wymienić sporo – ich opisy znajdziesz w naszej sekcji blogowej. Najbardziej znamienną i wyróżniająca naszą firmę realizacją był rebranding floty autokarowej z barw Polskiego Busa na barwy Flixbusa. Na naszym blogu przedstawiamy kilka fragmentów obszernego artykułu z prasy branżowej o tej bardzo trudnej logistycznie realizacji. Miłej lektury: Oklejanie autokarów!

zobacz nasze oklejenia

Przykładowe realizacje

Plansza Informacyjna PFR Poziom  800x50