Oklejanie motocykli – Warszawa

Oklejanie motocykli pozwala nadać maszynom zupełnie nowego charakteru i wyróżnić się na trasie. Oklejanie folią doskonale sprawdza się również w przypadku pojazdów biorących udział w rajdach i wyścigach – naklejony numer jest trwały i estetyczny, ale również łatwy do usunięcia po zakończonej trasie. Dzięki odpowiedniej technice nakładania druku, a także wysokiej jakości folii, oryginalny lakier zachowuje swój nienaganny wygląd.

Oklejanie motocykli to też interesujący sposób na zareklamowanie Twoich usług czy produktów. Reklama jest mobilna, dociera więc do szerszego grona odbiorców. Doskonale prezentuje się zarówno w trasie, jak i na postoju.

Trwałe materiały do oklejania motocykli

Tak samo jak w przypadku oklejania autokarów, łodzi czy innych pojazdów, tak i oklejając motocykle, stosujemy najwyższej jakości folie i oryginalne tusze HP Latex. Markowe folie pozwalają nam uzyskać żywe kolory i uchronić je przed blaknięciem. Wykorzystanie technologii HP Latex w druku wielkoformatowym przyspiesza proces schnięcia wydruków.

Indywidualny projekt graficzny na motocykl w Warszawie

W naszej pracowni wykorzystujemy zarówno gotowe, dostarczane nam przez klienta projekty, jak i tworzymy całkowicie nowe autorskie grafiki. Wiemy, jak dopasować wszystkie elementy wizualne do kształtu pojazdu, by osiągnąć estetyczny, przyciągający wzrok efekt. Na tym etapie ściśle współpracujemy z klientem, wdrażając wszystkie jego uwagi i wspólnie dyskutując nad pomysłami. Indywidualny projekt graficzny na motocykl jest wyceniany oddzielnie.

Jeśli jesteś zainteresowany oklejeniem swojego pojazdu, zapraszamy do naszej pracowni w Warszawie lub do kontaktu telefonicznego.

Zobacz nasze realizacje: