Oklejanie autokarów – Warszawa

Oklejanie autokarów to jedna z naszych flagowych usług. Zlecenia na pojedyncze pojazdy realizujemy na terenie Warszawy. W przypadku flot jesteśmy w stanie dojechać w każde miejsce w Polsce.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu zleceń. Na swoim koncie posiadamy m.in. takie zadania jak rebranding floty autokarów Polskiego Busa w barwy Flixbus. Tego typu zlecenia wymagają dobrej organizacji pracy całego zespołu.

Oklejanie autokarów od A do Z na terenie Warszawy

Zlecenie oklejania autokarów rozpoczynamy od rozmów z klientem, w trakcie których rozpoznajemy oczekiwania i potrzeby dotyczące reklamy. Jeśli klient posiada gotowy projekt, od razu przystępujemy do procesów weryfikacyjnych, a w dalszej kolejności produkcyjnych. Dbamy o to, by projekt reklamy przeniesiony na folię dokładnie odwzorowywał założenia klienta. Następnym krokiem jest oklejanie autobusu.

Sami również tworzymy projekty, uwzględniając założenia czysto pragmatyczne związane z techniką oklejania. Korygujemy także wizje innych projektantów wedle zasady „papier przyjmie wszystko”, tak aby tworzony projekt uwzględniał rzeczywiste kształty i gabaryty pojazdu. Z naszą pomocą stworzysz reklamę idealnie dopasowaną do specyfiki swojego przedsiębiorstwa, a tym samym zwiększysz jego rozpoznawalność na rynku.

 

Technologie wykorzystywane przy oklejaniu autokarów

Jesteśmy profesjonalistami – pracujemy tylko ze sprawdzonymi, wysokiej jakości materiałami i technologiami, które zapewniają nam oczekiwany efekt. Wykorzystujemy wytrzymałe folie polimerowe z laminatem, które pozwalają na osiągniecie wyrazistej, żywej kolorystyki. Materiał jest łatwy do usunięcia, dzięki czemu zabieg zdjęcia folii nie pociąga za sobą dodatkowych kosztów. W druku posługujemy się tuszami HP Latex. Wpływają one na przyspieszenie procesu produkcji oraz trwałość stworzonej za ich pomocą grafiki. Wszystkie zlecenia wykonujemy sprawnie i terminowo. Pomaga nam w tym także szeroka baza siatek technicznych autobusów. Dzięki niej panelowanie grafiki jest łatwiejsze, a logistyka oklejania usprawniona. Jesteśmy pewni jakości wykonanych przez nas usług, dlatego oferujemy 24-miesięczną gwarancję.

Profesjonalne oklejanie autokarów to tylko część naszych usług. Zajmujemy się także m.in. oklejaniem łodzi czy motocykli. Zapraszamy!

Zobacz nasze realizacje: