wyróżnij się na drodze

Folia na samochód – Warszawa

Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje auto zyskało nowy, niepowtarzalny wygląd, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, które odklei Cię od szarości!

Na naszą ofertę składa się nie tylko tworzenie reklamy na pojazdach, ale również usługa całkowitej zmiany koloru samochodów osobowych, dostawczych, autokarów oraz motorów. Pracujemy na wysokiej jakości foliach na samochód najlepszych producentów: 3M, Arlon, Avery, Kpmf. Należymy także do ekskluzywnego grona instalatorów wyjątkowej serii folii Platinium Wrapping Film. Dedykowane materiały oraz odpowiednia chemia do aplikacji folii na samochód są gwarancją powodzenia każdej realizacji. Dysponujemy specjalistyczną halą wyposażoną w odpowiednie oświetlenie i sprzęt warsztatowy. Nieustannie dążymy do perfekcji. Sprostamy rosnącym oczekiwaniom klienta względem jakości usługi.

Logo Firm Foliowych 6

KORZYŚCI? TAK! SAME KORZYŚCI!

Korzyści z oklejania samochodu folią w naszej warszawskiej pracowni

W naszej pracowni w Warszawie wykonujemy zarówno oklejanie pojazdów grafikami reklamowymi, jak i zmianę koloru pojazdu folią. Dzięki tej usłudze możesz całkowicie zmienić charakter swojego pojazdu, dopasować go do swojej osobowości, zawodu czy stylu życia.

Zastosowanie folii posiada wiele zalet – począwszy od ekonomiczności takiego rozwiązania, poprzez jego estetykę, aż po zabezpieczenie lakieru fabrycznego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Jesteśmy w stanie zrealizować Twój pomysł na wymarzone auto od A do Z. Dlaczego jeszcze warto zainwestować w trwałą folię na samochód?

EKONOMICZNOŚĆ

Foliowanie samochodu jest doskonałą alternatywą względem lakierowania. Atrakcyjność tego rozwiązania opiera się zarówno na jego estetyce, jak i korzystnej cenie.

BEZPIECZEŃSTWO

Oklejanie samochodu folią to proces w pełni odwracalny. Folię można w dowolnej chwili usunąć bez szkody dla oryginalnego lakieru.

SZYBKOŚĆ APLIKACJI

Oklejanie samochodu nie trwa długo. Czas aplikacji folii najczęściej wynosi 4 do 5 dni roboczych. Jest to jednak przedział orientacyjny. Rzeczywista ilość czasu poświęconego na oklejenie pojazdu zależy od wielu czynników.

WZROST WARTOŚCI

Folia chroni lakier. Warto okleić samochód tuż po zakupie, po 3 latach usunąć folię i cieszyć się doskonale zachowaną powłoką lakierniczą.

Certyfikacja pracowników i zaawansowane szkolenia pozwalają nam oferować usługi o najwyższym standardzie! Zaufali nam nie tylko klienci indywidualni, ale również przedsiębiorstwa i instytucje. Zachęcamy do obejrzenia galerii naszych projektów i dotychczasowych realizacji! W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferty zapraszamy do kontaktu!

18 D 1

zobacz nasze oklejenia

Przykładowe realizacje

Plansza Informacyjna PFR Poziom  800x50