Czy demontaż elementów samochodu jest konieczny?

Strona główna > Blog > Czy demontaż elementów samochodu jest konieczny?

Czy demontaż elementów samochodu jest konieczny?

„Profesjonalny demontaż”

Co kryje się pod tak enigmatycznym stwierdzeniem? Może to, że znamy budowę każdego samochodu na świecie? Że niestraszne jest nam demontowanie relingów w najnowszym BMW x6 metoda laroskopową? 🙂 Że w naszej pracowni znajdziesz wszystkie narzędzia świata służące do demontażu elementów w pojazdach, za pomocą technik, które dostępne są tylko najlepszym uczniom szkół technicznych? Hm…  🙂 Czy naprawdę każdy samochód świata nie jest dla nas zagadką? Rozsądek podpowiada, by nie podejmować się próby ambitnej odpowiedzi „Tak!” na takie pytania. Są jednak pewne przyczynki pozwalające zakładać, iż… nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!  Nasi pracownicy to zdywersyfikowany zespół osób dobrze wyszkolonych, pasjonatów i doświadczonych aplikatorów, którzy jak przystało na starych wyjadaczy wiedzą, kiedy i jak „wyrwać boczek” 🙂

A tak na poważnie, nasi klienci powinni zdawać sobie sprawę, z czym wiąże się demontaż niektórych elementów pojazdu i czy rzeczywiście, zawsze jest on niezbędny. Oklejając samochody reklamowo lub robiąc stylizację pojazdu z dbałością o każdy szczegół, zazwyczaj sami podejmujemy decyzję o tym, które elementy powinny być zdemontowane celem osiągnięcia najlepszego efektu wykonanej pracy. W wyjątkowych sytuacjach konsultujemy z klientem potrzebę demontażu newralgicznych elementów karoserii i w przypadkach wątpliwości sugerujemy inne rozwiązania.

Przyprowadzając samochód na oklejanie do naszej firmy, poddajemy rozwadze:

  • czas ekspozycji reklamy
  • oczekiwania detalingowe klienta –  czy dopuszcza estetyczne łączenia kosztem rezygnacji z demontażu niektórych elementów itp.
  • jaki jest rocznik oklejanego pojazdu i czy w przypadku starszych roczników nie warto ominąć demontaż elementów, których mocowania mogą być już nagryzione zębem czasu, lub odwrotnie, czy w przypadku nowego, drogiego samochodu, który ma być oklejony po to, by wyglądać jeszcze lepiej niż z salonu, warto demontować nowiutką podsufitkę, i niestety, ryzykować jej uszkodzenie, lub nadwyrężać niepotrzebnie fabryczne jej mocowania
  • cel i sposób ekspozycji reklamy lub spersonalizowanej grafiki (las, pustynia, morskie głębiny…?)
  • przewidziany budżet 🙂

Szanowni Państwo, wiele zależy od wspólnych ustaleń i decyzji. Sposób produkowania samochodów i zastosowanych patentów, czy materiałów zmienia się z roku na rok, przy czym, paradoksalnie elementy karoserii są często robione z tworzyw, które w 21 wieku nie przetrwają minimalnej nawet próby czasu – wszystko to rzutuje na decyzje związane z potrzebą demontażu. Reasumując, oddając samochód w nasze ręce, miejcie Państwo świadomość, że bezpieczeństwo powierzonego nam mienia jest dla nas sprawą priorytetową, a czujność i zaangażowanie naszego zespołu jest tego gwarancją.

Zawsze warto przemyśleć czy „wyrywamy dzisiaj jakiś boczek”? 😉

Top