Oklejanie łodzi – Warszawa

Oklejanie łodzi to interesująca alternatywa dla klasycznego malowania szkutniczego. Zastosowanie folii cieszy się coraz większą popularnością ze względu na szeroką gamę możliwości, jakie oferuje. Nowoczesna technologia druku pozwala na umieszczenie na folii dowolnego projektu i perfekcyjne odwzorowanie wyrazistych barw. Jeśli niezbędna będzie wymiana okleiny spowodowana np. rebrandingiem, jej ściągnięcie to kwestia kilku chwil.

Atutem folii jest także jej wpływ na ochronę kadłuba łodzi – stanowi ona izolację chroniącą łódkę przed osadami oraz otarciami. To rozwiązanie jest cenione również ze względów ekologicznych – farby szkutnicze mogą zawierać substancje toksyczne dla środowiska wodnego.

 

Indywidualny projekt graficzny na łódź w Warszawie

Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do nakładania folii na pojazd. Jeśli nie masz pomysłu i gotowej grafiki, którą chcesz zastosować, wykonamy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny na łódź. Zapoznając się z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami, nasi graficy stworzą projekt, który idealnie na nie odpowie, a także będzie dostosowany do kształtu łodzi. Nie lubimy powtarzania schematów, dlatego każdy z proponowanych przez nas układów graficznych jest w pełni oryginalny.

Trwałe oklejanie łódki

W przypadku oklejania łódki szczególnie ważna jest odporność folii na niekorzystne warunki, takie jak wilgoć czy uszkodzenia mechaniczne. Stosujemy tylko najwyższej jakości materiały od renomowanych producentów. Konkretny rodzaj okleiny dostosowujemy do potrzeb klienta oraz warunków, w jakich będzie używana.

Zapraszamy do kontaktu z naszą pracownią w Warszawie! Zajmujemy się również oklejaniem motocykli i innego rodzaju pojazdów.

Zobacz nasze realizacje: