Logistyka oklejania pojazdów

Strona główna > Blog > Logistyka oklejania pojazdów

Logistyka oklejania pojazdów

„Krótkie terminy, sprawne działanie”

Słowem – uwijamy się jak pszczółki.

A więc stało się! Jesteś wybrany! Prawdopodobnie jesteś jedynym na świecie nieszczęśnikiem, który nie ma czasu! Nie, wróć! Owszem, masz czas, ale wykorzystujesz go na inne, ważne dla świata sprawy, a tu przecież trzeba okleić ten samochód! Tak sobie to wymyśliłeś, pewnego grząskiego październikowego lata 😉 No więc działasz! Dziś jest ten dzień, dziś Twoje plany sprzed 2 lat urzeczywistnią się w postaci nietuzinkowej okleiny na samochodzie. Oczywiście wedle Twojego, przemyślanego projektu, z ikonkami, zdjęciem ulubionej cioci a wszystko w konwencji  i stylu  neo minimalizmu, którego charakterystyczne rozbudowanie graficzne na elementy przedniej szyby i tylnych opon stanie się ponadczasowym dziełem Carwrapingu. Tak, to ten właśnie  dzień, więc dziś dzwonisz i…wiadomo,  jutro jeździsz oklejonym! Nie, wróć! Dziś dzwonisz i dziś już masz oklejony! A nie, wróć! Nie dzwonisz, wstajesz rano, a samochód właśnie kończy się oklejać! Eh, świat Minecrfta jest już i w Twoim zasięgu! :))

Oklejając Twój samochód niezwykle ważne jest dla nas to że:

 • we wtorek masz wizytację z Belgii i flota pojazdów ma być jak igiełka.
 • w piątek uderzasz na weekend ze znajomymi i fura musi być tip-top.
 • jutro oddajesz samochód do mechanika i nie wiedzieć czemu chcesz oddać oklejony.
 • handlowiec wraca dziś do Kutna i nie może czekać.
 • w firmie naprzeciwko powiedzieli, że „temat zamkną w 3 godziny”…
 • itd., itp.

To wszystko jest dla nas bardzo istotne i jako empatyczni ludzie wykazujemy drakońską dawkę cierpliwości i zaangażowania względem klienta w kwestiach tempa realizacji usługi, jednak chcąc zapewnić najwyższą jakość wykonanej pracy informujemy co następuje:

 • projektujemy na technicznych siatkach pojazdów, jednak pobranie wymiarów weryfikacyjnych jest niezbędnym minimum, którego należy dokonać przed produkcją, inaczej… będzie inaczej.
 • potrzebujemy czas na wygenerowanie zwykle dużych i skomplikowanych graficznie plików, oraz dokonać ich dokładnej recenzji przed produkcją-nie można wtedy drażnić grafika, chodzimy na paluszkach!
 • czas druku, to też czas schnięcia, to czas laminacji i czas konfekcji, to muszą być „dobre czasy!”
 • w zimę samochód jest za zimny, w lato za gorący, no same z nami problemy… Więc znowu czas, czas, czas… No, ale w końcu wszystko ma być jak spod igiełki, prawda? Wiec czekamy. Ale tylko troszkę.
 • nie ma nic gorszego jak instalator folii działający pod presją czasu – tu też chodzimy na paluszkach!
 • Gotowy? Tak. No, to jadę! Nie. Czemu!?? SAMOCHÓD PO OKLEJENIU ODSTAĆ MUSI W PRACOWNI MINIMUM 24 H, niezależnie od tego co piszą Internety i cyganki na mieście wróżą. A tak,  poza tym, to  nasz zespół przypomina bohatera Alicji Z krainy Czarów, tylko nie mamy takich długich uszów 😉
Pngegg 1

Mając na względzie potrzeby klienta, a także skomplikowanie samego procesu oklejania, gwarantujemy, że przykładamy wszelkich starań do maksymalnej optymalizacji wszystkich zawartych w usłudze procesów.

Top