Zabezpieczenie lakieru samochodowego folią – Warszawa

Inwestując w nowe auto, warto zadać sobie pytanie: czy zabezpieczenie lakieru samochodowego folią jest potrzebne? Folie ochronne PPF mają wiele zalet, które sprawiają, że ich zastosowanie jest korzystne dla estetyki i wytrzymałości karoserii. Oklejenie wpływa pozytywnie także na wytrzymałość lakieru – po odklejeniu folii lakier znajdujący się pod nią znajduje się w nienagannym stanie.

Zalety folii ochronnych PPF

Oklejanie samochodu folią PPF posiada wiele pozytywnych aspektów, dzięki którym coraz więcej kierowców decyduje się na jego zastosowanie w przypadku swojego pojazdu. Współpracujemy nie tylko z klientami indywidualnymi, ale również przedsiębiorstwami i instytucjami, które zdają sobie sprawę z ekonomiczności użycia okleiny.

O1

BEZPIECZEŃSTWO

Wysokiej jakości folie ochronne PPF pomagają zabezpieczyć lakier przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi.

O1

ESTETYKA

Decydując się na oklejenie pojazdu folią, możesz wybrać wersję matową lub silnie błyszczącą. Wykończenie jest niezwykle efektowne – nasi dotychczasowi klienci określają je jako bardziej wyraziste niż fabryczne!

O1

TRWAŁOŚĆ

Stosujemy jedynie najwyższej jakości folie o wytrzymałości nawet do 12 lat! Nie żółkną oraz nie tworzą efektu „skórki pomarańczy”.

O1

FORMATKI

Oklejamy samochód bez użycia nożyka. Stosujemy gotowe formatki cięte maszynowo.

O1

OCHRONA

Poliuretanowa folia chroni przed:

  • uderzeniami,
  • otarciami,
  • żwirem,
  • solą,
  • żywicą,
  • smołą,
  • zabrudzeniami organicznymi.

O1

SAMOREGENERACJA

Folie ochronne PPF mają zdolność do samoregeneracji – nawet mocniejsze rysy pod wpływem wyższej temperatury znikają!

zobacz nasze oklejenia

Przykładowe realizacje

Profesjonalna ochrona lakieru samochodowego w Warszawie

Folia PPF jest idealna do ochrony lakieru samochodowego. Hybrydowa budowa folii poliuretanowej chroni przed uderzeniami i ma właściwości regenerujące. Tak! To właśnie materiały, z których korzystamy, czyli przede wszystkim, seria folii ochronnych Xpel, lidera w branży ochrony lakieru, mają właściwości self-healing. Doskonała stabilizacja UV sprawia, że nawet częściowo zabezpieczony folią samochód po jej usunięciu będzie miał równomiernie wyglądający lakier.

Jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne względem rynku ceny przy zachowaniu najwyższej jakości aplikacji. Nasza firma bierze pełną odpowiedzialność za wykonaną usługę. Wiemy, że folia powinna być zaaplikowana estetycznie i skutecznie. Zajmujemy się nie tylko oklejaniem, ale również wykonywaniem projektów reklam na samochody.

Oklejanie przodu samochodu

Oklejenie folią ochronną całego auta to koszt nawet kilkunastu tysięcy złotych, a więc jest to spory wydatek. Z tego względu wielu naszych Klientów decyduje się na aplikację folii ochronnej jedynie na wybrane elementy karoserii. Możesz zlecić nam na przykład oklejanie przodu samochodu. W ramach tej usługi umieścimy folię PPF na masce, przednim zderzaku, lusterkach, nadszybiu, przednim błotniku oraz przestrzeni pod klamkami. Zabieg ten będzie tańszy niż oklejenie pojazdu w całości, ale pozwoli skutecznie zabezpieczyć przynajmniej jego przednią część przed uszkodzeniami. Warto skorzystać z tej opcji! Nasi doświadczeni instalatorzy folii zrobią to solidnie, dbając zarówno o kwestię bezpieczeństwa, jak i estetykę.

Plansza Informacyjna PFR Poziom  800x50