Oklejanie fotobudki – Warszawa

Nasza ekipa zajmuje się nie tylko umieszczaniem grafik na pojazdach, ale również m.in. oklejaniem fotobudek. Inwestycja w tego typu gadżet to świetny sposób na poszerzenie oferty np. studia fotograficznego czy eventowego oraz zaprezentowanie swojej oferty szerszemu gronu odbiorców. Tego typu element jest chętnie wykorzystywany również przez hotele, restauracje czy ośrodki SPA.

Wiemy, jak ważna w biznesie jest terminowość. Do każdego zadania, zarówno do oklejania cystern, motocykli, łodzi, jak i fotobudek, podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i starannością. Dbamy o każdy aspekt usług – nie tylko o samą jakość wykonania i użyte materiały, ale również o kontakt z klientem i terminowość zleceń.

Jak przebiega proces oklejania fotobudki?

Jeśli nie masz gotowego projektu grafiki, chętnie pomożemy w jego przygotowaniu. Na etapie projektowania ściśle współpracujemy z klientem, by efekt końcowy w pełni go zadowalał i zawierał wszystkie wyszczególnione przez niego elementy.

Po zatwierdzeniu projektu przechodzimy do jego realizacji. Rozpoczynamy od przeniesienia grafiki na folie za pomocą technologii HP Latex, która skraca czas potrzebny na przeprowadzenie całego procesu i zapewnia wyrazisty efekt końcowy. Fotobudka jest później czyszczona i odtłuszczana odpowiednią chemią – jeśli jest to potrzebne, demontujemy (w porozumieniu z klientem) utrudniające aplikację folii, złożone elementy. Ostatnim krokiem jest oklejanie fotobudki. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam zrobić to nie tylko starannie i dokładnie, ale również sprawnie. Jesteśmy pewni jakości wykonywanych usług, dlatego oferujemy 24-miesięczną gwarancję na nasze realizacje.

Zobacz nasze realizacje: