czy warto znakować samochody firmowe?

Floty samochodowe, autobusy i auta kurierskie

Podołamy najtrudniejszym logistycznie realizacjom oklejania flot! Specjalizujemy się w oklejaniu reklamowym flot firmowych.
Oznakowana duża ilość pojazdów, często też nazywana brandingiem
floty, to nie tylko nośnik reklamy, ale też podstawowy zabieg wizerunkowy umacniający markę oraz zwiększający jej rozpoznawalność.
Metod reklamy jest bardzo wiele, jednak nie wszystkie są skuteczne czy opłacalne. Tworzone z użyciem specjalnej folii, reklamy na samochodach to łatwa, niedroga i zaskakująco efektywna metoda promocji firmy.
Zobacz, jak ten potencjał wykorzystuje branża car wrappingowa.

Group 88

CZY WARTO ZNAKOWAĆ firmowe auta?

Korzyści oklejania flot

ogromny zasięg

Tam gdzie podróżujesz, tam gdzie parkujesz – Twoja mobilna reklama pojawia się właśnie w tych miejscach gdzie są Twoi potencjalnie klienci.

całodobowa ekspozycja

Reklama na karoserii samochodu działa przez 24 godziny na dobę, nie tylko w ruchu ulicznym, ale również podczas postoju.

niski koszt

Reklama na samochodzie to pojedynczy wydatek, z którego korzyści czerpiesz tak długo, jak chcesz. Jednorazowa inwestycja!

zwrot inwestycji

Folia chroni lakier. Warto okleić samochód tuż po zakupie, po 3 latach usunąć folię i cieszyć się doskonale zachowaną powłoka lakierniczą.

prestiż firmy

Oklejanie floty to reklama o ogromnym zasięgu, lecz także ważny element ekspozycji wizerunku Twojej firmy.

elastyczność

Okleina na samochodzie powstaje według Twoich wytycznych. Gdy zapragniesz czegoś nowego, możesz zdjąć folię z samochodu i zastąpić ją nową.

Wrappingowe wyzwanie

Megaoklejanie i Flixbus

Dlaczego jesteśmy najlepsi w oklejaniu flot? To wynika z dużego doświadczenia i odpowiedniego podejścia do danej realizacji.

Czy wiecie, że rebranding flot w trakcie eksploatacji, gdzie każdy przestój pojazdu przynosi realne straty przedsiębiorstwu wymaga bardzo skrupulatnego potraktowania pod kątem organizacyjnym. Często potrzeba dokonać przeklejenia logotypu lub barw na samochodach firmowych w bardzo krótkim czasie i trudnej logistyce, a to wymaga dużej elastyczności firmy oklejającej. Liczy się świetna koordynacja procesów w zakresie produkcji i post produkcji, a także pozornie bagatelna sprawa, jaką jest odpowiednie składowanie i wydawanie instalatorom folii do oklejenia. Jest to niezwykle ważne i bardzo często właśnie przemyślane działania ułatwiające pracę aplikatorom folii często są kluczem do sukcesu. Wszystko po to, by móc spełnić wymagania nie tylko klienta docelowego, ale także pośredniczących często w realizacji usługi oklejenia salonów samochodowych, czy agencji marketingowych.

Do tego potrzebny jest właśnie doświadczony zespół oklejający. Do wykonania takiej usługi muszą być spełnione jasno określone warunki zewnętrzne, jak odpowiednia temperatura i czas potrzebny na prawidłowe przyklejenie się folii już po aplikacji, a więcej o tym możecie Państwo poczytać tutaj [Logistyka oklejania pojazdów!].

Jeśli szukasz firmy, która utrzymując najwyższy standard jakości oklejania, wykona realizację dużej ilości pojazdów bardzo sprawnie, to świetnie trafiłeś, gdyż Megaoklejanie to bardzo doświadczony zespół w tego typu realizacjach. Przykładów wykazania się determinacją i zaangażowaniem w oklejaniu skomplikowanych logistycznie zleceń można by wymienić sporo i opisy ich znajdziesz w naszej sekcji blogowej, jak choćby ten z oklejaniem 50 szt. łodzi tutaj:[Umoczeni – czyli nocowanie na łajbach:)],ale najbardziej znamienną i wyróżniająca naszą firmę realizacją był rebranding floty autokarowej z barw Polskiego Busa na barwy Flixbusa. W naszym blogu przedstawiamy kilka fragmentów obszernego artykułu z prasy branżowej o tej bardzo trudnej logistycznie realizacji.


Miłej lektury:[link]

zobacz nasze oklejenia

Przykładowe realizacje

plansza-informacyjna-PFR-poziom_